Hjelp det er bare en god måned igjen så er det jul...... Og et halvt skole år er over. Det er rart i august snakket vi om at det er jo lenge til eksamen og vips så er vi der, og vips så er jeg ferdig utdannet sykepleier..
Det blir ikke mye tid til mine interiør sysler og fotografering for tiden, savner det veldig... Men nå er det eksamen som er det viktigste, og 14 des er det juleferie i 3 uker, så da skal jeg ta igjen det forsømte.
Litt vinter pynt på trappa er det blitt. Det var så trist der uten blomster så da må det pyntes litt med andre ting. Det blir bare noen få ord fra meg denne gangen også, har mye på hjertet som jeg har lyst til å dele med dere, men det må vente litt til jeg har masse tid til overs :)
Dere må ha en fin uke alle sammen <3




2 kommentarer:
Kjempekoselig pynt du har på trappa di, ha ei fin uke, hilsen Lisbeth :)
Ja førjulstida kjem like brått på som alltid.
Koselig pynt du har !
Lykke til med eksamen.
Gry
Legg inn en kommentar